Villa IDYLLA – FAQ

Masz pytanie?
My mamy odpowiedz.

FAQ

Masz pytanie?
My mamy odpowiedz.

Czy pomożecie z bagażami?

Tak, ale uprzedź nas wcześniej byśmy wcześniej wysłali Wam ktoś do pomocy.

Ile wcześniej musze rezerwować nocleg?

Im wcześniej tym lepiej. W wysokim sezonie niestety noclegi rezerwowane są nawet z kilkumiesięcznym wyprzedzeniem. Nie jesteśmy w stanie zagwarantować wolnych miejsc w każdym czasie.

Czy mogę anulować rezerwację lub zmienić termin przyjazdu?

Tak, anulacja jest możliwa jeśli Twoja rezerwacja nie zostanie potwierdzona a wpłata nie zostanie zaksięgowania. Zwykle proponujemy zmianę terminu lub proponujemy alternatywę.

Czy mogę przyjechać z psem?

Tak, jesteśmy przyjaźni zwierzętom. Posiadamy dwa apartamenty z zewnętrznym Tarasem i pięknym widokiem na panoramę Podgórzyna, Zachełmia i Przesieki (na parterze) gdzie umożliwiamy naszym gościom przyjazd z ich ukochanymi zwierzakami za dodatkową opłatą.

Czy są jakieś atrakcje / udogodnienia dla dzieci?

Tak, W sali kominkowej mały kącik dla młodszych dzieci gry planszowe. Mamy też duży ogrodzony teren z ogrodem wokół Idylli. Ogród jest otoczony wysokimi drzewami. Na terenie ogrodu przed obiektem jest mostek pod którym płynie górski strumyk. W ogrodzie jest hamak, huśtawka, starą historyczna kapliczka, strefa ogniska, strefa skałek oraz ścieżka sportowa / zdrowia dla dzieci i młodzieży (aktualnie w renowacji) można będzie tam wykonywać różne ćwiczenia zręcznościowo-sprawnościowe.

Czy jest parking przy obiekcie, gdzie zaparkuje auto?

Tak, mamy całkiem spory, utwardzony, bezpieczny parking na około 20 aut przy samej Idylli. Parking jest monitorowany i zamykany na noc (brama automatyczna)

Podajecie ciepłe posiłki?

Aktualnie w sali głównej podajemy kawę herbatę, zimne napoje w tym bardzo dobre lokalne browary, ale i słodkie i słone przekąski. W przyszłości planujemy uruchomić restaurację.